Trwają treningi naborowe dla dzieci do KS Deichmann ABUS MAT Sobótka / Huzar Bike Academy

Na poniedziałkowy trening naborowym do KS Deichmann ABUS MAT Sobótka / Huzar Bike Academy dla dzieci ze szkół podstawowych nr 1 i 2 w Sobótce zawitał "Huzar" we własnej osobie, który dzień wcześniej ukończył w arcytrudnych - zimowych warunkach, najstarszy rozgrywany do dziś kolarski wyścig jednodniowy (tzw. klasyk), zaliczany do pięciu Pomników Kolarstwa, czyli Liège Bastogne Liège.

Młodzi adepci mogli bezpośrednio od profesjonalisty zasięgnąć wielu cennych wskazówek dotyczących przygotowywania się i udziału w treningach kolarskich.  

Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 17:00 na stadionie sportowym w Sobótce. Treningi w takiej formie będą prowadzone przynajmniej do 20 maja bieżącego roku.

Zapraszamy wszystkie dzieci chcące poznać bliżej kolarstwo, poczuć nutkę i przedsmak rywalizacji. Dla najbardziej wytrwałych i ambitnych rowery, stroje, kaski, wyjazdy na zgrupowania i wyścigi. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z naszą ideą, przynależność do Huzar Bike Academy oraz KS Deichmann ABUS MAT Sobótka są nieodpłatne we wszystkich kategoriach wiekowych.

 

Więcej informacji o treningach naborowych: http://hba.huzarski.pl/treningi-naborowe-dla-dzieci/

Poniżej klika zdjęć z poniedziałkowego treningu (25.04.2016 r.):

Facebook