Po wyścigu...

Dwa miesiące przygotowań rozmów ze sponsorami z TVP z grupami zabeżpieczającymi i obsługą zawodów po to aby w dniu 5.04.02009 roku wszystko było na najwyższym poziomie dla przyjęcia setek kolarzy z kraju i za granicy.

Bardzo miło było słyszeć opinie kibiców, obserwatorów a zwłaszcza zawodników, że impreza na rozpoczęcie sezonu organizowana w Sobótce z roku na rok robi coraz większe postępy organizacyjne. Oprawa startu i mety robi wrażenie na organizatorach najwiekszych imprez w Polsce a umowa z telewizją na transmisję zawodów dodatkowo podnosi jej prestiż. Rangę imprezy podnoszą również honorowi patroni w osobach wicemarszałka Tadeusza Draba i burmistrza Zenona Galiego.  Wyścig na rozpoczęcie sezonu kolarskiego w Polsce to nie wątpliwie wielka okazja do promocji Miasta i Gminy oraz klubu z którego wywądzą się wspaniali kolarze z olimpijczykami na czele. 

Po to aby impreza mogła być przeprowadzona bezpiecznie i bez  zakłóceń w niedzielę piątego kwietnia pracować musiało ponad sto osób. Z tego miejsca pragnę wszystkim zaangażowanym w organizację i zabezpieczenie imprezy serdecznie podziękować i zaprosić do współpracy za rok z nadzieją na organizację jeszcze lepszej imprezy.