ŚLĘŻAŃSKI MNICH 2014 dla zawodowców, młodzieży, mastersów i amatorów!!!

 

Kolarski sezon na światowych szosach już w pełni. Milowymi krokami zbliża się rozpoczęcie sezonu w naszym Kraju. Po raz dwudziesty siódmy 6 kwietnia będziemy mieli zaszczyt gościć brać kolarską w Sobótce na tradycyjnym „Ślężańskim Mnichu”. Jak zawsze staramy się aby nasze pierwsze spotkanie w nowym sezonie było ciekawe i emocjonujące. W tym roku rozszerzamy formułę rozpoczęcia o wyścigi dla amatorów. To kolejna kategoria która obok zawodowców, młodzieży i mastersów będzie mogła poczuć klimat kolarskiej inauguracji sezonu 2014. Wyścigi rozegrane będą na tej samej rundzie co w roku poprzednim ze startem i metą obok hotelu Sobotel. Spotkamy się z kolejna grupą kolarskich sław przy okazji odsłonięcia tablic w „Alei Gwiazd Kolarstwa”. Więcej informacji na temat tego wydarzenia www.alejaslawkolarstwa.sobotka.pl  na specjalnej stronie internetowej poświęconej temu projektowi. Na konferencji prasowej zaprezentowane zostaną oficjalnie Mistrzostwa Polski 2014. Atrakcje dodatkowe, kiermasze, stoiska z odzieżą i sprzętem kolarskim spowodują, że każdy znajdzie coś dla siebie. No i oczywiście nie zabraknie rozmów i opowieści po długim okresie zimowych przygotowań, nadziejach planach na nadchodzący sezon.

WAŻNE!!!

W tym roku wprowadzamy obowiązek zgłoszeń elektronicznych. Ma to na celu usprawnienie wydawania numerów i czipów elektronicznych.

 

WYNIKI, ZDJĘCIA I FILMY - ŚLĘŻAŃSKI MNICH 2014 dla zawodowców, młodzieży, mastersów i amatorów!!!

 

  

 

ZGŁOSZENIA (dla kolarzy licencjonowanych):

 

 

ZGŁOSZENIA (dla kolarzy amatorów):

 

PROGRAM WYŚCIGU AMATORÓW w dniu 06.04.2014 r.

 

7:00 - 9:30

 

09:40

10:00

12:00

12:00 - 13:00

13.00 - 14.00

15:30

zapisy w Biurze Zawodów Hotel Sobotel, wydawanie numerów startowych i chipów,

ustawianie uczestników w sektorach,

start Ślężańskiego Mnicha,

zamknięcie trasy wyścigu,

wydawanie posiłków regeneracyjnych,

dekoracja Amator scena obok Hotelu Sobotel,

losowanie nagród.

 

Pętla Ślężańskiego Mnicha jest identyczna dla kolarzy licencjonowanych, jak i amatorów - biegnie kolejno od startu w Sobótca przy Hotelu Sobotel poprzez Strzegomiany > Będkowice > Sulistrowice > Przemiłów > Księginice > Świątniki > Przezdrowice  z powrotem do Sobótki.

 

 >> Zobacz trasę Ślężańskiego Mnicha na mapie Google <<